Webové stránky, software, servery: MINDsystem

Víte, že naprogramovat lze téměř jakoukoliv činnost, kterou na svém počítači pravidelně opakujete?

O nás

Na trhu působíme od roku 2001, kdy si Martin Manďák založil živnost. Od té doby kolem sebe soustředil tým schopných lidí s různými specializacemi. Tím jsme schopni zajistit profesionální řešení pro naše zákazníky, ať už jde o tvorbu webových stránek, jejich zviditelnění na internetu, zakázkový vývoj software nebo instalaci, správu a zabezpečení serverů a sítí.

Od počátku se zaměřujeme na komplexní individuální přístup k zákazníkovi. Řešení našich projektů nekončí jejich předáním, ale pokračuje dalšími navazujícími službami tak, aby výsledný produkt nebo služba přinesl co nejlepší výsledek i z dlouhodobého hlediska.

Kromě širokého spektra technologií nabízíme zákazníkům zejména seriozní přístup, při kterém klademe hlavní důraz na efektivitu všech realizovaných projektů.

Proto jsme s většinou našich zákazníků navázali dlouhodobou spolupráci, při které obě strany těží ze vzájemné znalosti prostředí klienta a předností dodavatele. Typickým příkladem takové spolupráce je několik firem vyrábějících fotografie a předměty se zakázkovým potiskem (Photomate, FotoMorava, PrestigePhoto a další) nebo technologické firmy jako Coduco nebo Telematix.

Vzhledem k rostoucímu zájmu o "standardní" webové stránky zahrnující případně i e-shop jsme vytvořili službu Chytrý web. Zde má každý možnost si online vyzkoušet, objednat a provozovat webové stránky s redakčním systémem a eshopem formou pronájmu při minimálním riziku, že by nevýhodně investoval do vývoje zakázkového webového řešení (málokdo předem ví, jestli mu nově zřizovaný e-shop přinese požadovaný efekt).

Pro ty, kteří potřebují pouze základní webovou prezentaci a nevyužili by možností redakčního systému, jsme připravili Chytrou vizitku, což je služba umožňující vytvoření webových stránek zcela zdarma.

Garantem realizace veškerých zakázek je majitel firmy Martin Manďák, který kromě vlastních znalostí a dlouhodobých zkušeností v oboru informačních technologií disponuje týmem spolupracovníků s různými specializacemi od analytiků a programátorů přes administrátory až po grafiky, kodéry a copywritery.