Webové stránky, software, servery: MINDsystem

Víte, že naprogramovat lze téměř jakoukoliv činnost, kterou na svém počítači pravidelně opakujete?

Pronájem webových stránek

Nejrychlejší cesta k vytvoření webových stránek bez nutnosti investovat do jejich vývoje.

Pronájem webových stránek

Pro tvorbu webových stránek nabízíme pronájem stránek Chytrý web, které umožňují kompletní online editaci obsahu i počítačovým laikům a možné je v rámci stránek prozovat i e-shop. Vyberete si z několika desítek designů nebo pro Vás vytvoříme speciální vzhled stránek podle Vašich požadavků. Webové stránky Chytrý web si můžete vyzkoušet po 3 týdny zcela zdarma.

Ke stránkám můžeme vedle zakázkového designu nabídnout i úpravy šablon webových stránek nebo doplnění funkcí do redakčního systému. Budou-li tyto úpravy zařazeny do standardní instalace stránek Chytrý web, nezaplatíte za ně vůbec nic! Na přání také do webových stránek zpracujeme Vámi dodané podklady v různé podobě: dokumenty doc, xls, webové stránky (Vaše dosavadní stránky nebo např. webové stránky Vašeho dodavatele), ale i materiály v papírové podobě.

Provoz webových stránek Chytrý web poskytujeme v rámci měsíčního paušálního poplatku zahrnujícího vše potřebné, abyste se nemuseli starat o technické "okolnosti" kolem Vašich stránek. V ceně je jak pronájem stránek, tak umístění webových stránek na serveru na páteři sítě internet, vedení DNS záznamů a provoz emailů. Navíc ke všem webovým stránkám dáváme jednu doménu zdarma! Tím odpadá nutnost vynakládat vysoké finanční prostředky do vývoje a nasazení nových webových stránek do provozu je otázkou pár minut a pár korun...

Počáteční investice do webových stránek se tak omezuje pouze na případné vytvoření specifických rozšiřujícíh funkčních modulů nebo zakázkové grafické podoby stránek, které tak můžete věnovat více pozornosti než při tvorbě celých webových stránek na zakázku.

Aktuální informace ohledně webových stránek Chytrý web najdete na adrese www.chytry-web.cz, kde je možné si webové stránky rovnou i zdarma vyzkoušet.