Webové stránky, software, servery: MINDsystem

Víte, že naprogramovat lze téměř jakoukoliv činnost, kterou na svém počítači pravidelně opakujete?

Reference

Na této stránce naleznete stručný výběr z nejzajímavějších projektů, které jsme realizovali. Vzhledem k různorodé kombinaci individuálních služeb poskytovaných jednotlivým zákazníkům nebylo možné reference tematicky rozdělit, zdejší přehled proto berte spíše jako inspiraci k vlastním řešením:

Škoda Auto - analýzy webových stránek, návrh optimalizace pro vyhledávače SEO, analytické práce předcházející vývoji software pro interní potřebu klienta, spolupráce na vývoji 3D car configuratoru.

PrestigePhoto - e-shop, fotokniha, profesionální fotoalba a jejich integrace s informačnín systémem zastřešujícím kompletní výrobu, dodávky, instalace a administrace serverů pro běh všech kritických technologií.

AIVision - instalace, správa a monitoring hostingových služeb - webové servery, mailserver, vývojový server.

Photomate - dlouhodobý vývoj webového portálu FotoOnLine pro online objednávky fotografií, kalendářů a jiných předmětů s vlastními fotografiemi zákazníků. Kromě webových stránek jsme dodali i offline aplikaci pro přípravu zakázek bez připojení k internetu a intranet umožňující automatizaci zpracování zakázek včetně instalace a zajištění provozu serveru.

FotoMorava - specifické úpravy systému FotoOnLine pro integraci s jinými zdroji sběru fotografických zakázek (např. kiosky), integrace s databázovým ekonomickým systémem Oracle, server zabezpečující evidenci a workflow výroby.

FotoReal - komplexní řešení (MS Windows software) pro výrobu profesionáních zakázek fotografií z promocí a plesů včetně vyúčtování, styku s poštou, statistik a serveru (Linux) zajišťujícího zázemí pro celé řešení.

Telematix - spolupráce na vývoji navigačního programu Dynavix, automobilového řešení jednotek eCall a dalších projektech; správa vývojových a licenčních serverů

Sunrea - vedení vývoje storage zařízení TeraBox patentovaného firmou Sunrea, vlastní vývoj softwarové části řešící ovládání robotického hardware.

Coduco - dlouhodobá spolupráce na různých projektech - převážně konzultační činnost a vývoj software pro různé hardwarové platformy (Gumstix, Wavecom aj.)

Clavio - vývoj software pro zařízení vyrábějící automatizovaně unikátní CD a DVD média potištěná fotografiemi na nich vypálenými.

Chytrý web - náš vlastní portál pro online vytvoření a pronájem webových stránek a e-shopu. Reference použití tohoto řešení naleznete přímo na stránkách Chytrého webu. Pomocí Chytrého webu byly vytvořeny i tyto stránky.

Chytrá vizitka - nejjednodušší forma vytvoření webové stránky zdarma během několika minut.

Další reference ohledně webových stránek najdete na stránkách věnovaných zakázkovému vývoji webových stránek.

Instalace a správa serverů - spravujeme několik desítek serverů umístěných v serverovnách na páteři sítě internet i uvnitř v lokálních sítích našich zákazníků, např.: Aivision, Bara, Berold, FotoMorava, Futurola, Irnerio, Photomate, PrestigePhoto, Sauter, Secin, Telematix...